Data narodzin miotu :  2023. 10. 09 Hodowca : Przemysław Sucharek

Matka:  FIGA Róg Wojskiego (PL)  C.I.B, Gr.Ch.PL, Gr.Ch.RO, Ch.PL, Ch.RO, Ch.RS, Ch.LI, Mł.Ch.Pl

Ojciec:  Chatmoss ATOS (GB)  Ch.PL 

Szczenięta: RAMZES (M), RAYA (F), RAGNAR (M) 

Miot R / 2023 to wyjątkowe skojarzenie championa ATOSA i multi championki FIGI.
Reproduktor ATOS pochodzi z wybitnej linii zdrowych angielskich Border Terrierów. Drzewo jego przodków pełne jest utytułowanych psów reprezentujących cechy budowy i charakteru psa pracującego o atletycznej budowie i mocnej głowie. Doskonałą budowę widać w ruchu. Atos jest psem o zrównoważonymi czujnym i charakterze, lecz bardzo odważnym. Jako doświadczony reproduktor ma liczne potomstwo w Europie, gdzie jego dzieci zdobywają championaty swoich krajów!
FIGA jest przedstawicielką Border terrierów : opartych na liniach polskich i czeskich, które preferują drobną budowę ciała o doskonałych proporcjach. Taka budowa przekłada się na szybkość i zwinność Border terriera oraz skuteczną pracę podczas norowania.
Oprócz silnych instynktów myśliwskich FIGA wyróżnia się wyjątkową wrażliwością na człowieka i oddaje się mu bezgranicznie. Jej charakter predysponuję ją jako psa rodzinnego.

Miot Border terrier R / 2023 Kompani Bachusa : jest bardzo wyrównany i oddaję najlepsze cechy obydwojga rodziców. To co łączy wszystkie szczeniaki w tym wyrównanym miocie?
– Prawidłowe odruchy i instynkty psa pracującego / myśliwskiego
– Dobre kontowanie
– Zrównoważony charakter
– Szybkość i zwinność w ruchu

– bardzo dobra budowa głowy

– Piękne umaszczenie w odmianie GRIZZLY
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *