RAMZES Kompani Bachusa FCI

RAMZES Kompani Bachusa  –  border terrier o drobnej budowie ( po mamie) zachowuję ładne proporcjonalną sylwetkę i umaszczenie, które przekłada się na jego zwinny ruch.
Zawsze dumny i radosny niczym Faron roztacza wokół siebie niesamowity urok. Na każdym kroku nakazuję człowiekowi swoja miłość. RAMZES Posiada wybitne wesołe i łagodne usposobienie nakierowane na relację z człowiekiem. Jest to pies, który zawsze będzie chciał być w pobliżu swojego właściciela. Uwielbia się bawić i spędzać czas z rodziną. Jest bardzo inteligentny i szybko się uczy. Ramzes to idealny pies dla osób, które szukają towarzysza, który zawsze będzie chętny do zabawy i spędzania czasu z rodziną

Tytuły wystawowe: Brak danych

Miot – R/2023 (więcej o miocie ) https://kompanibachusa.pl/zapowiedz-miotu/

Data urodzenia: 2023.10.09 Umaszczenie: GRIZZLE Zamieszkanie: Poznań (Polska)

1 thoughts on “RAMZES Kompani Bachusa FCI”

  1. Jestem szczęśliwym właścicielem Ramzesa. Ten piesek to spełnienie naszych marzeń o posiadaniu prawdziwego przyjaciela. To połączenie mądrości, inteligencji, sprytu, miłości do człowieka z małą domieszką zadziory i chęci postawienia na swoim:) Co w efekcie końcowym daje nam mieszankę idealną, Ale patrząc na pana Przemka nie mogło być inaczej!!!! Jego miłość i pasja do borderów, pełen profesjonalizm zaowocowały wyjątkowymi szczeniakami. To osoba Bardzo uczciwa, która do przyszłych właścicieli piesków podchodzi z wielkim sercem jak również z dużą dozą zdrowego rozsądku. Kompani Bachusa to Hodowla na medal !!!! polecam wszystkim którzy marzą o posiadaniu tego wyjątkowego psa !!!!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *